Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztaság ide vagy oda,...

Szobatisztaság ide vagy oda, de én most vegyem el a bilit tölle?

Figyelt kérdés

9 hónaposan elindult,11 hónaposan megmutatta a pelust hogy kell kakilni és pisilni.Ő mindig reggel és ebéd után kakil,neha a reggeli elmarad.

A bili első perctől elől van mivel ő a második baba.

Két hete mutatott a pelusra és ment e bilihez.Értetlenül néztük,de levedtem a pelus rolla és azota csak a biliben hajlandó végezni a dolgát.Éjszaka pelus van rajta de száraz.

500 ml tápszert iszik meg 6 dl vizet.7-szer pisil és 2-szer kakil.A fiam is hamar lett szobatiszta,most 6 éves.A lányom 14 hónapos.


2009. máj. 21. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem értem mi a baj :)

nagyon ügyes a kislányod!

2009. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért vennéd el?

Azért éjszakára még hagyd rajta a pelenkát.

2009. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?? okos, ügyes 14 hónapos:)

Tény h ilyen korán nem szokott sikerülni a biliztetés, de ő második gyerek és még lány is:)

Hagyd meg neki a bilit hiszen ügyesen használja:)

7 pisi meg 2 kaki teljesen tökéletes.

2009. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy!Ne a bilit,hanem a pelust vedd le róla.Főleg ha otthon vagytok.Ebben a melegben nem is érzik jól magukat benne.Balesetek előfordulhatnak,de soha ne szid meg érte,ez fontos.
2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen csak azt irjátok hogy 2 év után érik meg.

Napok ota ez a téma.Kicsit megijedtem,hogy valami visszamarad nálla.

Valakinek megirtam a fiam esetét és le lettem támadva,pedig csak segitteni akartam.

2009. máj. 21. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük!!!

Én is csak azt tudom írni, hogy örülj, hogy ilyen ügyes a kislányod, és már bilizik.

Én nagyon örültem volna, ha az én lányom ilyet csinál, de ő 4(!) évesen lett szobatiszta, és még éjszaka utána is sok baleset volt. Sajnos van ilyen is.

Szóval ne törődj azzal aki letámad, legyél büszke az okos kislányodra!

2 gyerek anyukája

2009. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik vagyok:)

Ezzel akkor lenne gond, ha TE erőltetnéd a dolgot, szóval mindig odaültetnéd meg ott is tartanád játékkal akármivel esetleg még ennél is kisebb korban..

Na az pont olyan lenne mintha vezetgeted de még nem is lép szegény gyerek, csak lóg, vagy ültetnéd holott csuklik jobbra balra..

Na az lenne az a szituáció amikor nem teszel jót neki vele!!!

De ha ő már ennyire előre jár, akkor meg visszafogni nem helyes egy alacsonyabb szinten hiszen ő ezek szerint pszichésen is érett erre a folyamatra:)

Bár csak a fiam is ilyen lenne:)) de 2 éves múlt és semmi hajlandóságot nem mutat, még csak nem is szól, nem is érti mit kérdezek tőle mikor kérdem van e a pelusban pisi , kaki...

2009. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!