Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai folyadékpótlást hogy...

Éjszakai folyadékpótlást hogy oldjátok meg 10 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Szinte óránként ébred, már nem tudom, mikor sikerült 1/2 óránál többet aludnom egybe.

Az 1., vagy 2. ébredés után már vissza sem tudom tenni az ágyába, mert elalszom. Éjszaka szopiztatom is, meg itatom pohárból.

Mit tehetnék, hogy ne ébredjen ilyen sűrűn szomjúság miatt? Párologtató a szobába, fürdés előtt sok folyadék, ilyesmikre gondolok. Panelban lakunk, és este sajnos 25 fok van már. Melegebb időben 28 fok lesz.

Segítsetek, mit tehetnék?


2009. máj. 21. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én éjjel csak szigoruan vizet adtam neki. Kb 4 hónapos koráig kelt fel éjjel szopni. Este adj neki főzeléket, mert az laktató és lehet, hogy azért kel fel, mert éhes. Utána ehet vmi nasit Pl: yoghurt, vagy egy kis csoki. Mi kinder buenót adunk neki, mert az puha. És a végén szopizik egy jót.
2009. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a szomjúság miatt ébred fel?

Mi is panelban lakunk, szintén 10 hós a babám, de ő pici kora óta végigalussza az éjszakát. Persze olyan előfordul, hogy fogzás miatt felsír, vagy rosszat álmodik, de ilyenkor általában elég hamar vissza tudjuk altatni.

2009. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha megitatjuk, van, hogy azonnal vissza is alszik.

Köszönöm szépen, kipróbálom. Eddig vacsira inkább tejbegrízt, gyümölcsös túrót, ilyesmit adtunk, hogy ne terheljük meg a pocakját (hasfájós baba volt, a pukizás még mindig nehezen megy).

De igazad lehet, kipróbálom a főzeléket estére.

2009. máj. 21. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Én csokit, vagy kinder buenot nem adnék, de egy kis laktatóbb kajcsival próbálkozhatsz estére.

Nem túl meleg takaróval van betakarva? Ebben a melegben esetleg amiatt is felébredhet, hogy melege van.

2009. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most a szomjúságra gyanakszom. Van 7 foga, készülődik a 8. is, de sosem volt ennyire sokat fenn fogzás miatt.

Van, hogy a nappali alvás közben is felébred, megnyugtatom, és visszaalszik. De olyan is van, hogy inni akar.

2009. máj. 21. 13:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak egy textilpelussal takarom be, és egy body van rajta.

Köszönöm szépen a segítségedet!

2009. máj. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!