Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja ezt a hasmenést?...

Mi okozhatja ezt a hasmenést? Smecta és normaflore adható e 1 napon?

Figyelt kérdés
Sárga színű,vizes jellegű,szórós szagú és kicsit nyálkás?
2009. máj. 21. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak a kettőt együtt kellett szedni, de ezt csak az orvos tudja megmondani, hogy nektek szükséges-e mindkettő!
2009. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!nekünk ma írt fel a doki szirupot,mert már semmi nem használ

5 hós

2009. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is együtt adom, mert lassan három hete visszatérő jelleggel van hasmenése. Nálunk volt kaki leoltás, de negatív lett, ezért biztos, h' vírus okozza (volt láz és piros torok is). Épp ma beszéltem a dokival: amíg nem lesz normális állagú a széklete, addig kell adnom a Smectát, és amíg a kakija olyan szúrós, különös szagú, addig a Normaflort. (Napi 1 Normaflor, és 1 tasak Smecta két részletben.)
2009. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor nekünk is 1-1 formában lesz,ma voltam vele dokinál de az tiszta bamba orvos csak annyit mondott adhatom egyszerre mind a 2.-őt. mivel 1 éves így napi 1 tasak adható neki és normaflore is csak azt nem tudom mennyi iő elteltével adjam be.
2009. máj. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!