Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák, akik viszonyl...

Azok az anyukák, akik viszonylag korán már azt adták enni a babájuknak (5-6-7hónaposan), amit ők esznek, mennyire fűszeresen adtátok?

Figyelt kérdés
Pl.zöldségleves,húsleves...és hogy?Külön kivettettek a fűszerezés előtt,vagy egyáltalán miket használtatok?És miket adtatok?
2009. máj. 21. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem most 8 hós a fiam,kb.1-1,5 hónapja nem hajlandó megenni a natúr dolgokat.Vagyis akkor még nem tudtam,hogy ezért nem eszik.Aztán az anyósom hozott húslevest zöldségekkel,husival,és összeturmixolva csak úgy falta a bébi.Azóta próbálok olyan izeket összehozni,amihez hasonlót mi is eszunk.Használok hagymát és fokhagymát,és sózok is.Nem mondom,hogy a tejfölös krumplifőzelékemből adok,de ugyanúgy csinálom neki joghurttal.A paprikáskrumplit imádja,a csirkemellből készitett pörit rizzsel szintén.Úgy látszik neki jobban bejönnek az izes ételek,és sokan biztos megköveznek ezért,hogy ilyenekkel etetem,de nem érdekel.
2009. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!