Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Víz vagy gyümölcslevek,...

Víz vagy gyümölcslevek, kakaó, stb?

Figyelt kérdés
Én születése óta vizet adok kislányomnak, szereti is, most 10 hónapos. De annyi helyről hallom, hogy mindenféle ivólevet ad a babájának, hogy kezdem úgy érezni kimarad valamiből a babám. Pedig szerintem a víz egészséges, nem rontja a fogakat, nem szokik így hozzá az édes löttyökhöz. Véleményekre lennék kíváncsi, légyszives senki ne essen egymásnak a nézetkülönbségek miatt. Köszönöm.
2009. máj. 21. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan maradj a víznél. Mi is születése óta csak azt isszuk (7hónapos). Ebben a melegben jó szomjoltó, nem úgy mint az ivólevek.
2009. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam 4 éves.Mióta oviba jár(szeptember)azóta issza meg a vizet!Én nagyon örülök neki mert itthon abszolút elutasította.Csak tea,gyümölcslé,szörp.Lánykám(21 hós)rengeteg folyadékot iszik,szintén többnyire teát.Most kezdtem el pár napja vásárolni ízesített vizet(Jana)és nagyon bejött mindkettőnek!Ma már csak vizet kért a kislányom inni!Nagyon egyet értek Veled!Add csak a vizet az a legjobb!
2009. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is vizet iszunk!

Én csak akkor adok teát meg baba üditöt,ha beteg és nem akar inni eleget.Most nemrég magas láza volt 4 napot és utánna 2 nap hasmenése.Na akkor taát kapott a HIPP-töl.

2 napja nincs semmi baja és megint vizet kap.

A hányás hasmenéskor kapott baba üditöt,de sajna azt sem itta egy idő után.A dokinő sosoldatot irt neki és azt hálistennek megitta,igaz csak kiskanálbol.A fiam is vizet iszik,ő azt is kéri. 6 éves és egy 14 hónapos baba anyuja.

2009. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom (1 éves)kezdetekben néha teát kapot hátha az reveszi az ívásra. Hát nem. Sokáig semmit nem ívott amíg tápszeres volt és pűréket evett. Aztán jött a szilárd kaja, azóta vizet iszik, de mást csak amolyan kostolónak kortyol be ezért nem is adok neki vizen kívűl mást. Amúgy meg mi szülők is csak vizet íszunk. Neki mindig az kell amit nálunk lát. Mi vizet iszunk, hát ő is vizet iszik.
2009. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad ki semmiből.Ha nagyobb lesz bölcsiben,oviban,úgyis fog ilyeneket inni,ivólé formában.Az én lányom is csak vizet iszik(6.5 hónapos)de nem is szándékozom egyenlőre mást adni.Ha szomjas úgyis megissza.
2009. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óvva intek mindenkit a gyerekek cukros izékkel való itatásától. 25 éves fejjel alig birom magam rávenni a víz ivására, mert folyton olyanokkal itattak mikor gyerek voltam. cukros tea éjjel-nappal. ja és a fogaim is megsínylették. nem szabad. majd ha nagyobb lesz ihat alkalmanként.
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!