Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 2 hónapos kislányom alvás...

Ma 2 hónapos kislányom alvás közben 3szor is keservesen fel sírt. Nem látok rajta semmit. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy rosszat álmodott. Az én szintén 2 hónapos babim is szokott ilyet. Vagy esetleg belenyilallt a görcs a pocijába.
2009. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Olyan keservesen sírt föl kaptam de ki sem nyitotta a szemét még mindig alszik.
2009. máj. 21. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyet az enyém is szokott csinálni a mai napig, pedig már 7 hónapos. Nálunk az vált be, hogy rögtön felkapom és a kezemben visszaalszik, illetve fel sem ébred teljesen. Már jó régóta nem vagyunk hasfájósak, úgyhogy én a rossz álomra gyanakszom.
2009. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk ilyenkor mindig egy fájdalmas puki a bűnös...
2009. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen,sőt még néha most is van,de én nem kaptam ki.Ált.fel sem ébredt,ha kikaptam volna,viszont igen.
2009. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,6.5 hónapos
2009. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos éjszaka is volt többször fel sírt. És szinte fel sem ébred. Ugrottam ki az ágyból, még a takarót is vittem :-) felkaptam. Jó fáradtak vagyunk a párommal.
2009. máj. 22. 07:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Hat, ha sirva ebred vagy ha felsir akkor enis mindig felveszem, mert sokkal hamarabb megnyugszik, es ha egy boki vagy puki a bunos, akkor hamarabb elhatirjuk, mint fekve. Ha pedig ugy latod, hogy ebredeskor sir fel, akkor nalunk bevalik a felveves es a hozzabeszeles.

Jo babazast, ne busuljatok, lesz meg ilyen ejszaka, de elfelejtitek. Esetleg masnap ejjel apuci alugyon a masik szobaba, ha lehet, hogy ha kell emloba menjen, kicsit pihenje ki magat. Te alugyal napkozbe amikor a babi alszik.

2009. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!