Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babáknak ennyi jár a...

3 hós babáknak ennyi jár a levegőn?

Figyelt kérdés
Olvasgattam egy kérdést és rá a válaszokat..3 hós baba 1 nap max:1-2 órát lehet a levegőn?Csak mert mi majdnem egész délután kint vagyunk...az baj?nem értem.
2009. máj. 21. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Butaság. Az enyémek tavasztól őszig majd az egész napot kint voltak a kertben. Ott aludtak, ott ettek, később ott játszottak. A jólevegő nem árt senkinek.
2009. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy jobb a kert, séta, mint a bezárt szoba. Annyit vagytok kint, amennyi jól esik.
2009. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen kend be naptejjel és ne érje közvetlen napfény, mert az UV sugárzás nagy és azt nem szűri meg a napernyő. De amúgy semmi baj nincs, ha sokat vagytok kint, jó idő van, kell a friss levegő is, egy szobában sokkal rosszabb.
2009. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kint az árnyékban és bent kb. egyforma a hőmérséklet. Szerintem, ha mg tudod oldani, nyugodtan legetek kint, amennyit csak tudtok. Mindkettőtöknek jót tesz. Egyébként az én kislányom télen a hidegben is csak kint aludt (de. és du. is), akár 3-4 órákat is. Bent csak nagyritkán tudott 1-1,2 órát aludni.
2009. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Az enyém 2,5 hós és ha nem megyünk valahova, akkor kint van a kertben.

Nem kell bet "aszalni" a gyereket, azért mert kicsi.

2009. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan, főleg ilyen jó időben akár egész nap is kinnt lehet a gyerek. Csak ne a tűző napon, de gondolom,ezt nem kell mondani. És mindenképpen kenni kell naptejjel az erős uv sugárzás miatt, még árnyékban is. Mi is szinte egész nap kint vagyunk a 4 hónapos babával, csak 11-15 óra között jövünk be a hűvös lakásba.
2009. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..kicsit elgondolkodtatok mért van limit abból mennyit legyen kint..:)
2009. máj. 21. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:

ki találta ki ezt a limitet? rég olvastam ekkora baromságot.

a 11-15-ig én sem viszem ki, de amúgy a levegő jót tesz!

2009. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem én azt biztos épp ezért kérdezetem mi ez a marhaság..
2009. máj. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!