Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légkondit ugye ne merjek...

Légkondit ugye ne merjek használni 5 hónapos mellett?

Figyelt kérdés
Tetőtérben lakunk, évek óta légkondizunk, de mióta törpi megvan, nem mertem bekapcsolni... Ti? Használtok?
2009. máj. 20. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
én nem merném. bár ma már lepontoztak, mert én a ventillátort sem díjazom.
2009. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a lepontozás... eleinte mérgelődtem, de jó ideje rá se pillantok, akkora marhaság szerintem.. A választ köszi! :) Ventillátort nem akarnám, az nagy huzatot csinál. Légkondit is csak úgy gondoltam, hogy lehűtöm 2-3 fokkal (nem többel!), és úgy hogy nincs ott a gyerek, csak utána viszem be. De így se merem, annyira féltem!
2009. máj. 20. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
lakásban nincs légkondi, de a kocsiban benyomtan neki múltkor, különben ordított volna mert olyan melege volt, hogy folyt róla a víz. lábra ment a légkondi, néhány percig. szerintem ha óvatosan használja az ember, és ki van tisztítva, akkor nincs gond vele.
2009. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ki van tisztítva, igen. Kettő is van, az egész lakást le bírnám hűteni, de eddig csak szenvedtem, és folyt rólam a víz, ő se viseli jól.. Tényleg úgy gondoltam, h csak 1-2 fokot (max 3-at) hűtenék vele, talán azzal nem csinálok bajt, de így lenni egész nap... hááát.. Kint meg még melegebb van.
2009. máj. 20. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy nem rossz ötlet ahogy írtad. De még várj vele, nincs még olyan kellemetlen meleg.A nagy kánikulában bizti segít. Csak vigyázz a megfázással. Hírtelen hidegből melegbe, és fordítva.
2009. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, erre figyelnék. Persze nem egész nap menne, csak mondjuk délben egy-egy fél órát, mikor már épp "megdöglünk". MIelőtt kimegyünk a házból, azért akkor nem használnám, az hőingadozás miatt.
2009. máj. 20. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves és most szereltettünk klímát, használni is szeretnénk. Születése után a kórházból hazafelé az autóba is ment. Ha tisztítva van rendszeresen nem lesz baj.
2009. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pl amig elviszed sétálni nyugodtan kapcsold be. aztán hazaértek kellemes hőmérséklet lesz neki, szerintem semmi gond nem lesz! talán túlságosan féltjük őket mindentől. én azt gondolom, hogy ő már abba a vilába fog belenőni, hogy a klima egy megszokott tartozéka lesz egy háztartásnak, szóval jobb, ha a szervezete kezdi megszokni kis korától. biztos kapok lepontozást ezért:-)))
2009. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 hetes kor óta használjuk,már elmúlt 1 éves,de még soha nem volt baja tőle.Általában 3 fokkal állítjuk kevesebbre,mint ahány fok van(25-ből 22-t csinál)Az emeleten az előtérben van,onnan nyílik a szobája.A földszinten az étkezőben van a légkondi,napközben a nappaliban alszik a baba,a szoba szemben van.A lényeg,h közvetlen ne érje őt.
2009. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. máj. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!