Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert vannak ilyen almaim,...

Miert vannak ilyen almaim, sot neha meg eberen is ezen jar az agyam?

Figyelt kérdés
Olyan borzaszto almaim vannak mostanaban, mindegyikben tortenik vmi rossz a babammal. Sot, neha meg napkozben is azon kapom magam,hogy ilyeneken jar az agyam. Rossz erzessel tolt el, nem tudom mier csinalom, de nem tudatos. Ugy imadom, bele is halnek, ha barmi tortenne vele. Elso baba, 3 hos. Lehet,h tulzottan feltem vagy tul szeretem es tudat alatt ennyire felek, h tortenik vele vmi?
2009. máj. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan. plusz a szülés utáni hormonok is közrejátszanak.
2009. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a rosszra! "erőszakold meg" az agyad és csak a jó dolgokra fókuszálj!!! Nem szabad a rosszat előre vetíteni!! Normális dolog, hogy féltjük őket, hiszen a Mi GYERMEKÜNK, de NEM TÖRTÉNHET SEMMI ROSSZ!!!

Jó babázást!!!!!!

2009. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoktak álmok arról szólni, amitől nagyon félsz. Valószinű azért álmodsz ilyeneket. Én még akkor is szoktm sok butaságot álmodni, ha ki vagyok merűlve. Lazíts, élvezd az életet.

Szép álmokat :)

2009. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
el fog múlni, ne aggódj!! rajtad így jön ki ez a szülés utáni időszak, ami másoknál depresszióvá alakul át. mondd el párodnak, beszélj róla, hogy ne emészd magadat. hidd el, hogy hamar túl leszel rajta. most még úgy látod, hogy olyan kis tehetetlen, annyi baja történhet. aztán azt veszed észre, hogy milyen ügyes, és hidd el, hogy elfelejted, hogy milyen gondolataid voltak! Ha nincs kivel megbeszélni, feküdj le a babád mellé a játékok közé, és meséld el neki, hogy mennyire félted, és mit álmodtál. megnyugszol tőle, még ha a falnak beszélsz is:-) a baba érezni fogja a te érzelmi állapotodat, és figyel majd rád! ha már mosolyog,valószínűleg rád fog vigyorogni! Na ezt a vigyort tedd el a fejedben és mindig erre gondolj, ne arra, hogy milyen rossz történhet! Semmi rossz nem fog vele történni, éppen azért, mert jó szülő vagy, aggódsz érte!!!:-)
2009. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, tenyleg megnyugodtam kicsit. Igazatok van, egy mosolya elfeledtet minden rosszat!!!
2009. máj. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!