Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a babakocsiról?

Vélemények erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Belvárosban Bp-en használnám, van nagy lift, kombi kocsi, így a mérete nem igazán lényeges, nem tömeg közlekednék vele.

Kicsit túl jónak tűnik nekem, főleg ennyiért, valakinek van esetleg negatív tapasztalata? Vagy amiért így ennyi infó után nem ajánlaná?


2011. dec. 28. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, bár én a nagy kerekű kocsikat részesítem előnyben, a magyar járdákon jobbak.
2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, és az ára is jó!

Én, személy szerint, ha most kéne vennem, belemennék!

2011. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tolókar kényelmetlen. Jobb, amin egybefüggő, tehát nem ilyen a tolókarja. :) Nem tudom másképpen leírni. :)

Amúgy árban nagyon jó! Anno én kipróbáltam, és tényleg csak a tolókar és a kis kerekek nem jöttek be.

2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A tolókarja kicsit furcsa volt az elején nekem is, de minél többször próbálom (barátnőmnek ilyen van) annál inkább megszokom.

2011. dec. 28. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, nekem is hasonló van!
2011. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!