Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám pár napja...

6 hetes babám pár napja sokkal nyűgösebb, mint eddig. Előfordult már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Pár napja van, hogy nagyon nehezen alszik leginkább napközben. Ha leteszem a kiságyba, max fél óra, és már ébred is fel, és újra enne 1-1,5 óránként.

Valamint nagyon sokszor szopizás közben olyan mintha erőlködne, meg van hogy sír a mellemen, nyöszörög, de közben szopizik és nem tudom mitől lehet. Ilyenkor nagyjából 1,5 órán keresztül megy az hogy szopik kicsit akkor kiköpi, felveszem büfizni, utána eszi a kezét, hogy még éhes, de pár korty után megint kiköpi, és ez megy több mint egy órát.

Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszi!


2009. máj. 20. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is nyűgös 2 napja.(Lassan 7 hetes.)Nem nagyon tudok vele mit kezdeni.Néha "belealszik" a hisztibe,aztán ha felkel folytatja.Valószínűleg front van azt érzik meg.

Lehet,hogy a hasa fáj,és azért eszik nehezebben a babád.

2009. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én akkor, amikor már kiköpi, feszeng, leveszem ciciről, mert akkor már nem eszik úgysem. Kínlódás az egész. Lehet, hogy akkor már ne is éhes, de a reflex még működik nála. Kislányom pár perc alatt végez így, és három-négyóránként eszik, ja, amúgy gyarapodik szépen. Az meg, hogy a kézfejét dugdossa a szájába, nem feltétlenül jelenti, hogy éhhes lenne.
2009. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hetes múlt.

A hétfőt végigordította, a keddet végigaludta, a szerdát végigordította...

2009. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Akkor lehet a front vagy a meleg... Remélem hamarosan rendeződik a dolog.

Csak az a baj, hogy így hogy napközben 2 óránként kér enni, úgy érzem nem termelődik újra ilyen hamar a tejem, de lehet csak én érzem így.

Jó babázást mindekinek!

2009. máj. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!