Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kortól gyümölcslé?...

4 hós kortól gyümölcslé? Akkor most lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bevásárolni és láttam hogy a HIPP-nek a gyümölcslevei 4 hós kortól adhatók! Nem értem, ha mindenhol azt mondják, hogy 6 hós korig csak anyatej, akkor miért lehet kapni gyümölcslevet meg teát ami 4 hós kortól adható?
2009. máj. 20. 14:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na igen! Amikor a kisfiam 6 hetes volt, azt mondta anyukám, hogy te már ilyenkor kaptál almalevet és reszelt almát keksszel! :) A testvéreim szintén és mégis egészséges felnőttek lettünk! Ez tényleg érdekes! Ha az akkori anyukáknak azt mondták volna, hogy csak szoptatni lehet 6 hós korig, akkor kinevettek vagy felháborodtak volna, most meg mi szóljuk le az akkori szabályokat! Ha két év múlva ismét szülök, akkor lehet megint más módit kell követni....
2009. máj. 20. 21:21
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Háááát...az unokanővérem hat hónaposan már kenyeret evett, meg kapart szalonnát.Soha életében nem tudott lefogyni és nem a genetika miatt.Az elejétől csúnya, kövér, bár egy tündér nő szegénykém.
2009. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de az a másik véglet! Nem arra gondoltam hogy szalonnát lehet e adni egy 4 hós babának, hanem a gyümölcsökről és gyümölcslékről volt szó!
2009. máj. 21. 08:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg természetesen adhatsz neki tényleg mi annakm idején tejbedarát ettünk TEHÉNTEJBŐL..amit ugye most nem lehet és érett emberek vagyunk:)Nagyon felvannak fújva már ezeka "kaja"dolgok de igaz is sokmindenben már nagyon sok káros anyag van éppen ezért az a legjobb amit e csinálsz meg neki.Persze a babatermékekbe olyan sok rossz dolog nem lehet nem?:)
2009. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért írtam a szalonnát, mert szerintem azt kéne adnod, hanem pont a "bezzeg mi ezt meg azt ettünk, és mégsincs semmi bajunk" kezdetű szövegekre.
2009. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, akkor félre értettelek! :)
2009. máj. 21. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!