Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred fel a babam...

Miert ebred fel a babam orankent? Pedig nem fogzik es jol lalkott is? Rossz helyen lehet az agya?

Figyelt kérdés
6hos anyatejes..eszik mar gyumit es fozeleket is..este szepen elalszik fel 9kor ejfelkor pont felebred es onana orankent.miert???????????? en mar kezdek becsavarodni..ilyenkor sir es nyugtalan..mar alul es felul is van 2-2fog..
2009. máj. 20. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában az enyém is ezt "játssza" (5 hós), én a frontokra gondoltam, mert a napokban rendesen kihatottak ránk!
2009. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nem lehet hogy melege van?

Nem szomjas?

Cicil és vissza alszik? és utána ébred megint?

Sír is, vagy csak felkel?

2009. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Érdekes, hogy csak éjjel vagy hajnalban csinálja. Én arra tippelek, hogy mivel nincs mindennap kaki, csak három-négy naponta, azt erőlteti. Nyomná szegénykém, de nincs mit. Álmában is csinálja. De lehet, hogy nálatok nem ez az eshetőség forog fenn.
2009. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat kakilni tud azzal nincs gond..en a fogakra gondolok ,hogy talan mozgolodnak neki..mostanaban mar sir is..a cicin megnyugszik de egy ora mulva ebred..a frontot kizarnam mert nem otthon lakunk.usabol irok..bar most itt is egy hete megvaltozott az ido tok borus esos..pedig Floridara nem jellemzo..vagy rossz helyen van az agya
2009. máj. 20. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha a második válaszoló kérdésein végigmentél (mi panelban laktunk pl. és kifejezetten szomjazott a fiam és szopizni kelt fel óránként prá kortyot ivott és visszaaludt.) Venni akartunk párásítót de addigra elköltöztünk. Az új helyen pedig tényleg rossz helyre került az ágya így akkor azért ébredt.

Áttettük a másik sarokba és semmi baja nem volt onnantól!!

Szóval ha mindent kilőttél azért próbáld meg áttenni (bár ha eddigi élete során mindig ugyanott szundikált akkor nem hiszem hogy PONT most kezdené el zavarni...)

Nekem 18 hós a fiam de 3-4 napja mióta ez a nagy meleg van ő is ébred éjszaka, mire végre rájöttem hogy nem kéne rá annyi ruha...:/

2009. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi de ez a rossz helyen van az agya... tudom hogy hogy érted, de jót nevettem rajta.. :D minden gonoszság nélkül mondom, tényleg. bocsi az offért.
2009. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokszor nincs oka az éjjeli ébredéseknek. Lányom mindig is nagyon rossz alvó volt, és már 11 hós elmúlt...

Sokat jártam utána, de se a doki, se a védőnőn nem tudott értelmeset mondani.

Vannak éjszakák, amikor elalszik este 9-kor és reggel 7-kor kel, de van, hogy ahogy írod, óránként fennt van. VAnnak időszakok, mikor jobban alszik, akkor csak 2-3 alkalommal kel fel, de van, hogy milliószor megyek hozzá..

Én nem jöttem rá, hogy mi a gond, bármi lehet. Lehet a foga, a front, a hasa, lehet melege, fázhat, lehet szomjas.Van hogy csak cumit kap és megnyugszik, van hogy felveszem, és megnyugszik, van hogy cici kell, van , hogy fél órát kell tartogatnom, mire vissza tudom tenni. Nincs két egyforma éjjel...

CSak kitartást tudok kívánni:-)

(az ágyat még nem próbáltam arrébb rakni, mert máshol huzatot kap, de lehet ráfanyalodok...)

2009. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyedül alszik el este?? Az én gyerkőceim is ezt csinálták,de őket mindig el "kellett" altatni-simogatás ,popóütögetés (ha hason aludtak) stb... Amikor nagy nehezen megtanultak egyedül elaludni végre már nem ébredtek fel egy éjjel 600szor!!
2009. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is órénként, volt hogy félóránként keltünk. 9 hós a kislányom és jön az 5.-6. foga.

Két napja este, fürdés után adok neki Viburcol kúpot és lefekvés előtt, ha dörgöli a száját, bekenem a fogínyét dentinox-szal. Most, kopp-kopp, csak! 2x kel megint. Végre kialudtam magam.

2009. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sztem nálatok is mocorognak a fogak csak még nem látni. Próbáld ki a fent írt kúpot, az homeós, nem ártasz vele, esetleg tudsz megint aludni.
2009. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!