Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam az ágyában és aludjon...

Hagyjam az ágyában és aludjon el magától, vagy vegyem ölbe és várjam ki, míg elalszik?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbabám van.
2009. máj. 20. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babák szerintem még nem nagyon alszanak el maguktól. Legalábbis a mi fiunkat ringatni kellett mindig, amíg el nem aludt. Amikor már nagyobb (és nehezebb) volt, akkor úgy csináltam, hogy mikor már félálomban volt akkor letettem és az ágyban aludt el teljesen. Most 10 hós és örülök, ha elalszik egyedül. Néha még most is fel kell venni, aztán leteszem és simizem a hátát.
2009. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sírt én kivettem és elaludt a karomban a lányom,ha elvolt akkor hagytam öt a kiságyban..

Mára egyedül alszik a kiságyban.15 hónapo.

2009. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még felveheted csak pár hós korában kezd el azt amit irtak mások is, hogy a kiságyában van te csak ha sír felveszed megnyugtatod de ha megnyugodott, leteszed az ágyába, eleinte rengetegszer meg kell ezt csinálni de megszokja és hidd el te is jobban jársz ha nem úgy szokja meg hogy az alvás az egyenlő azzal hoyg vlakinek mindig a kezében ringatózok..

az lesz a baj vele hogy később mikor már 7-8-10 kiló lesz akkor leszakad a derekatok ha úgy akarja karban kialudni magát.

Hajrá:)

Nekünk sikerült szerencsére, most 18 hós de már vagy 4-5 hós kora óta szépen,magától alszik és szereti a kiságyát kifejezetten ott tud nyugodtan aludni, és úgyis tudja hogy ha megébred, sír akkor egy perc alatt ott vagyok:)

2009. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sír, akkor ne vedd fel, hagyd elaludni a kiságyban. Én nem szoktatnám az ölben altatásra. 3 gyerekem van, de nagyon ritkán kellett csak elringatni őket.
2009. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pici még a babád, hogy egyedül alváshoz szoktasd, viszont neki még nagyon sok pihenésre van szüksége. Ha magától elalszik ahogy lerakod az ágyba, sírás nélkül, akkor rakd le nyugodtan, és örülj neki!!! Ha meg nem, akkor vedd fel, nyugtasd meg, és akár szoptasd meg, ringasd, ahogy jó neki. Ráérsz 3 hónapos korában rászoktatni az egyedül alvásra, akkor már talán fog sikerülni. Az én fiam is tökjól elalszik egyedül, de mindig sír alvás előtt. Ez egyszerűen kell neki.
2009. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, ő még nagyon pici, persze hogy nem tud egyedül elaludni, mert Téged keres mindig, hiszen 9 hónapig ott voltál "vele".:) Majd később kialakítjátok.
2009. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel nyugodtan. Én soha nem szoktattam semmihez a lányom, csak az igényeit vettem figyelembe. Volt, hogy babakocsiban aludt, volt hogy a karomban kellett elaltatnom még 9-10 hónaposan is. Holnap lesz egy éves és most már kizárólag akkor alszik el, ha magára hagyom a szobájában. És ezt magának alakitotta igy.
2009. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!