Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A melegkiütéseket mivel lehet...

A melegkiütéseket mivel lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés
Kis piros pöttyök vannak a könyökhajlatában és az alkarján 13 hónapos kisfiamnak.nagyon izzadós szegénykém.
2009. máj. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szellőztetéssel, vedd le róla a fölösleges ruhát és el fog múlni magától! Az én kislányomon ma jött elő először, pedig csak egy vékony póló és egy rövidnaci volt rajta. Miután csak egy pelust hagytam rajta rövid idő múlva elmúlt.
2009. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Nekünk már 2 napja van az alkarján,pedig ő is csak egy bodyban rohangál egész nap.Hintőporozgatom,de nem akar múlni.Lehet,hogy akkor nem is melegkiütés ez?
2009. máj. 20. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A melegkiütés főleg a testhajlatokban és a ruhával fedett részeken szokott előjönni, lehet, hogy akkor nála valami más van. Nem tudod megmutatni a dokinak vagy védőnőnek? Ezt találtam róla: "Halványpiros foltok, melyek kifejezetten a testhajlatokban (nyak, hónalj, könyök, (nőknél) a mellek alatt, lágyék, (csecsemőknél) a comb bőrredőiben és a térdhajlatokban) jelentkeznek."
2009. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak is volt 3 éves korig.Az alkarján volt a legtöbb. Most 6 éves és a fenekén van egy pár ahol a rövidnaci takar.A férjemtöl örökölte.

Nekün a dokinö gyogyszertári krémet írt föl és mindig elmult másnapra.Egy nyáron 3-4 alkallommal is kijött.

2009. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Holnap elfogunk menni vele a dokihoz.Hátha nekünk is ad valami jó kenőcsöt!
2009. máj. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!