Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam tegnap is,...

4 hónapos kisfiam tegnap is, és ma is kevesebbet eszik! Mit csináljak? Mitől lehet? (Tegnap szurit kapott, de nincs láza! )

Figyelt kérdés
Eddig megette a 180 víz+tápit majdnem mindet.Volt,hogy 20-30 milit hagyott,de általában megette az egészet!Tegnap óta nem nagyon akarja megenni csak a 120-130-at alkalmanként!Még ötször eszik egy nap,és még nem adtam neki mást tápin kívül!Kezdjem el nála a hozzátápit?Esetleg üveges őszibarackkal kezdhetem?Mert az almát már próbáltuk,és attól nagyon fájt a pocija!
2009. máj. 20. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Előszöris nyugodj meg! Hidd el, minden rendben van. Szuri után az én kis bogaram is kevesebbet evett. Kicsit "kábább", lassúbb volt. Többet is aludt és kevesebbet ficánkolt.

Másrészről, most ő is kevesebbet eszik, jóllehet nem szuri után vagyunk. De ez a hirtelen jött meleg! Én is eleinte (tegnap :)) egy kicsit megijedtem, de aztán - látván, hogy a vizet viszont nyakalta be, pedig nem szokta... - megnyugodtam. Mi, felnőttek sem kívánunk ilyenkor annyit enni, mint hűvösebb időben.

Hidd el, ez a két tényező bőven elég ahhoz, hogy csökkenjen az étvágya.

Ha eltart ez az állapot sokáig (1 hét), akkor beszélj az orvosnővel, de szerintem nincs baj. Ezért én nem is táplálnék még hozzá.

2009. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!!A szuri után eddig is,és most is aluszékonyabb!Most is alszik,vagyis evett,és vissza is aludt!!

Igaz tegnap két szurit kapott egyszerre,így valószínű,hogy ez is közrejátszik abban,hogy nem kell neki annyi tápi!

Egyébként amikor ébren van jó kedélyű,mosolygós,huncut kisfiú volt tegnap is és ma is!!

2009. máj. 20. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 5 honapos es 1 hetes es ugyan ezt csinalta.En is nagyon megijedtem,mi anyatejesek vagyunk...azt hittem eloszor h nem kell neki tobbet a cici es meg a gyumi adagjat sem kapta el 2 napig,mire rajottem hogy a melegtol nincs etvagya.Ugyan ugy ahogy az ewlottem szolo irta viszont a teat vagy narancslevet egybol megitta szinte az egeszet amivel kinaltam.Reggel es este viszont nagyon jol szopcsizik.

Az en kisfiam imadja az uj izeket,sztm probald az oszibarackot.Sok sikert!

Reka

2009. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem sincs semmi baj.Lehet,hogy a nagy meleg miatt nem kívánja a kajcsit.De az is lehet,hogy egy átmeneti "keveset eszem" időszaka van.
2009. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok!!Így már én is megnyugodtam....már féltem,hogy valami baj van!!
2009. máj. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!