Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött a szemfoga a...

Mikor jött a szemfoga a babátoknak, hígabb lett a széklete? Ha igen mennyi ideig tartott? Addig mit adtatok enni, diétás kajákat?

Figyelt kérdés

Esetleg hőemelkedés is társulhat?

1 éves a babónk


2009. máj. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

a fiam is 1 éves, neki most at első rágókkal együtt jönnek. nem eszik semmit, csak 1-2 falat szilárdat, amúgy babatejet iszik meg teát, semmi mást nem tudok beletuszkolni. nagyon csúnyát kakil, néha krémes spenót zöld, néha sóska színű, néha hasmenéses. 5. napja nem eszik, fogalmam sincs meddig tart, de borzalmas.

persze nyűgös is aktívan szegényke.

2009. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Az én babómnak most jött ki mind a kettő (7,5 hós), szerencsére én csak azt vettem észre, hogy kint vannak a fogacskák!
2009. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 honapos a lanyom es mos jott ki az elszo szemfoga.rendesen eszik csak higg a szeklete.
2009. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nem szeretnék kötöszködni, de a szemfog a 13. fogtól. 13-14-15-16. fogak. tehét ha 6-7 hónaposan ez jön, akkor már 12 foguk van ezeknek a babáknak? azt is elhiszem, h nem mindenkinek a megadott sorrendben jönnek, de azért ezek koraiak. nem másik fogakra gondoltatok?
2009. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lexikon szerint metszőfogak 1-8, szemfogak 9-12 majd kisőrlők és nagyőrlők. Babáknál állítólag (a mienk még nem tart ott) a szemfogak a kisőrlők után bújnak ki, bár nálunk mintha mégis a szemfog jönne, vagyis a 9-ik.
2009. máj. 20. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, mi is a 9.-et várjuk, ami passz, h melyik lesz. a rágók tapinthatóak, de mára a jobb felső szemfoga fehéredett, szóval nem tudom. megy a hasa, bár a kedve jobb volt mint tegnap. kiflit evett csak, ami szilárd.
2009. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!