Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak a 6 hónapos...

Mit használjak a 6 hónapos kisfiam fejére?

Figyelt kérdés
Ki van száradva a fejböre próbáltam már olajjal de nem vitte le neki. Nem KOSZMÓ hanem ki van száradva be lehet kenni testápolóval?
2009. máj. 20. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátha tuti, hogy nem koszmó, akkor egy testápoló biztosan segít. Viszont szerintem ne az illatosított testápolókat használd, hanem a sima gyógyszertári kevertet (mondjuk ezt javaslom amúgy az egész testére)!
2009. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem koszmo, akkor sem testápoló kéne a fejére, mert tiszta zsir lesz a haja. A babé koszmó elleni samponja nekünk segitett ezen a fejszárazságon is, nagyon jó sampon, szerintem próbáld ki.
2009. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a babé nem szárítja ki mégjobban mert én azt hallottam hogy nem lehet csak úgy hassználni hogy csak azt a területet ami koszmós mert a többi részt kiszárítja.
2009. máj. 20. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szárit, ne aggódj! Valahogy rendbeteszi a fejbőrt, visszaállitja az egészségesre. Hidd el, tényleg jó! Először mosd meg vele minden nap, majd ahogy elmulik a szárazság , elég heti kétszer is. Ha nem mulik el, akkor viszont érdemes elvinni bőrgyógyászhoz, had nézze meg, de én nagy esélyt adok, hogy te is ki tudod vele kezelni. Gyógyszertárban vehetsz, kb 3000 ft, egy jó évig is elég lesz!
2009. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és fontos, hogy jól legyen a buksi frotirtörcsivel áttörölve, ne maradjon kicsit sem nedves, mert ahogy a melegebb fürdőből kiviszed, az is csinálhatja ezt, legalább is én ezt tapasztalom:)
2009. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem túl nagy helyen száraz, próbáld ki a gyógyszertári hűsítő kenőcsöt, nekünk is ez segitett csak.amúgy napégésre és csipésre, bőrszárazsággal járó viszketésre is lehet használni.
2009. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem vált be a babé, szárította a kis fejét a koszmós utáni időszakban. De ez mindenkinél más. Próbálj előtte egy is mintát kérni. Mi sem jöttünk még rá a megoldásra. :(
2009. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én majdnem minden este bekenem a 4 hónapos kisfiam fejét testápolóval. Nekem a gyerekorvos ajánlotta. Sima gyógyszertári testápolót használunk, de a fürdetőkrém is jó. A Babé sampon nálunk a koszmót eltüntette, de a szárazságot nem szüntette meg. Nyugodtan kend be!
2009. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!