Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 3 hós babátok?

Mennyit eszik a 3 hós babátok?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom mert most álltunk át tápira de melette kap egy kevés anyatejcit is tehát elöbb szopik aztán iszik változóan valamikor 90ml-t vagy 170 ml szopi után.Gondolom attól függ mennyit tud enni ciciből.Nem szeretném túletetni érdekelne tiétek mennyi tápit eszik.Az a baj hogy a kisfiam megszokta hogy igény szerint szopizott és most is igény szerint enne nagyon nehezen tudom betartani a legalább 3 órát...tanácstalan vagyok...
2009. máj. 20. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hetes. 140-170 ml-t eszik négy óránként. Az éjszakát pedig végig alussza:)
2009. máj. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó kisbaba:)Enyém éjszaka egy keveset szív a ciciből aztán alszik reggelig..áá 4 óránként eszik..enyémmel meg harc mire legalább a 3 óra eltelik...kivéve ha szerencsém van és átalussza a 3 órát..
2009. máj. 20. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:

2,5 hós a fiúcska, reggel-este 165öt eszik, a másik három étkezéskor 130at

4 óránként eszik, összesen ötször, ebből 1 éjszaka


6 kiló volt tegnap.


a dokinéni azt mondta max 750et ehet, ő 720at eszik, sokak szerint sok, de neki ez jött be. egyáltalán nem kövér, de "combis", mint minden baba


annyit adj neki, amennyi jólesik neki, figyeld a reakcióját. ne nevess, de nálunk pl az a jólakottságmérő, hogy felemelt kézzel eszik, kaja közben szépen leengedi, és amikor teljesen laza, és nem is markol görcsösen, na akkor lakott jól

2009. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nevettem:)Végül is manóm is 5x max 6x e4szik egy nap éjszaka kevés tejcsi...most 3hónapos 6 kg...:D

Akkor talán nem lesz baja ha úgy etetem ahogy most..Köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 20. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
3,5 hós a fiam, 6 kg. 100-at eszik éjjel, nappal 120-150 között 4 óránként.
2009. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!