Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogától lehet mindez? Már...

A fogától lehet mindez? Már kettő van alul 4 hósan jött ki, most hat hós. Tapasztalatok anyukák akik már átestek ezen?

Figyelt kérdés
Két napja napközben alig bírom elaltatni a lányom, máskor is altatni kell, ez nem lényeg, de eddig sétáltam vele kicsit és aludt, leraktam és kész. Most ahogy veszem át hogy leteszem felébred és ordít. Éjjel nem aludt két órát sem. Enni eszik, de főleg csak kanalast enne, szopi annyira nem megy igaz két napja tejem sincs rendesen, mert lázas voltam, vírust írtottam grapefruittal de azt mondták ez nem árthat a babának. vagy mégis? táp nem kell neki igaz sosem evett meg semmit cumisüvegből. Mit tegyek? már nagyon nagyon türelmetlen vagyok és fáradt. Meddig tarthat ez? még nem látszik hogy melyik foga készül
2009. máj. 19. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves anyuka!Az én babám már 1 éves, és még egyszer sem aludt nyugodtan. Mi a pocakkal szenvedtünk az elején, de most meg a fogával. Még csak 4 és egy kicsi fogunk van, de mi is szenvedünk. Rengeteget fel van még éjszaka, és elég nehezen is alszik vissza. Dentinox géllel kenegetjük az ínyét, és gyógyszertári ecsetelővel is napközben. Sajnos ezen túl kell esni. Ha nincs elég tejed, akkor viszont még szüksége lenne a tápra.Az enyém sem akarta meginni cumisüvegből, de ajánlom az avent varázsitatót. Próbáld meg, mert szerintem a Te picidnek is beválik. Sok szerencsét!
2009. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hósak leszünk a héten, és szintén ugyan így vagyunk, mint ti! Mi is a fogunkkal szenvedünk, már lassan egy hónapja (a két alsó már kint van, a felsőket várjuk), bár az én fiam a kanalas kajákat nem fogadja el, csak a tejcsit (szopizik még), viszont az meg már nem táplálja! Az éjszaka alig alszik, csak köztünk! Esetleg próbáld meg azt, hogy odateszed magatok közé!
2009. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak úgy alszik el ha elringatjuk és csak a helyén letéve alszik el mert mikor letesszük még felpislant hogy jó helyen van-e. és ha közénk tesszük már fel is ébred mert máshol van és rögtön nézeget stb. nehéz. enyém is szopik még szinte csak de két napja alig van tejem ezért próbáltam a tápot, de semmit nem evett belőle, most este a kanalastól is öklendezik. nem tudom mit tegyek
2009. máj. 19. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáljátok meg a tejpépet :( Fúúú ez nehéz ügy, nagyon sajnálom! De ne hagyd abba a szoptatást, tedd a melledre és ha tudod, akkor próbáld fejni is, nehogy elapadjon! Próbáld meg az Urtikás homeós bogyót, az nekem mindig meghozza a tejcsit, ha kevesebb van!
2009. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!