Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a babonáról hogy a baba haját egy évig nem szabad levágni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de szerintem az összes babona hülyeség. Miért mit jelent ha levágod, és mit ha nem????
2009. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
sztem hülyeség...:):):):) Az én kisfiam óriási hajjal született, el sem kopott neki...6 hónaposan vágtuk le előszőr...most 1 éves lesz, tegnap voltunk fodrásznál...igazi pasis frizurája van....döglenek utána a csajok.:):):)
2009. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én most a neten ezt találtam:

Az egész lényege annyi a babona szerint, hogyha egy éves kora előtt levágod a haját azzal kivágod az esetleges hullámot-göndörséget ill. a szinét is.


Dr. Gyarmati Andrea mondta, hogy a gyerekek felnőttkori haj 6 éves korukra alakul ki, addig meg váltogathatja a szinét is akár stb.

2009. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Ha már zavarja a babát akkora haja van, akkor le kell vágni, akár elmúlt 1 éves, akár nem. Mondjuk az én 10 hósomnak még alig van egy kevés haja, így nekünk ráér még bőven a hajvágás, de pl unokatesóm gyerekei mindketten "nagyhajúak", ki sem hullott a babahajuk. Szóval teljesen babafüggő, hogy ki mikor jut el a hajvágásig.
2009. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!