Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok nem HA-s tápszert 4...

Adhatok nem HA-s tápszert 4 és fél hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2 hete már eszik tejpépet ami nem HA-s. Ha tejérzékeny lenne akkor már észrevettem volna? Kipróbálhatom a nem HA-s tápszert?
2009. máj. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kipróbálhatod nyugodtan, ha a családban nem volt allergiás, de a helyedben még feliratnám inkább a dokival a nem HA-sat is, mert olcsóbb, fél éves korig úgy tudom felírhatja!
2009. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor felíratom.
2009. máj. 19. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A dokival beszéld meg, nekem anyatejes és tápis a baba kezdetektől fogva, 2 hónaposan elapadt a tejem, és akkor tápszert is kellett cserélni, mert a HA-st már nem volt hajlandó megenni. Mi is sima tápszert kaptunk.
2009. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen allergia előfordult a családban (akár fűallergia is), 6 hónapos korig a HA-s tápszert javasolják.
2009. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!