Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tulajdonképp miért fáj a...

Tulajdonképp miért fáj a babának a Dévény torna?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az en fiam nagyon elvezi, nem faj neki.
2009. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
talán azért fájhat, mert a letapadt izmokat mozgatja meg
2009. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, végre egy pozitív tapasztalat. Lehet, hogy nekünk is menni kell, és mindenkitől azt hallom, hogy végigordítják.
2009. máj. 19. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam hipoton, fel eve jarunk a tornara, az elso 1-2 foglalkozason valoban sirdogalt, de mostmar imadjak egymast a terapeutaval, es vegigkacagja (a szofogadassal meg vannak gondjaink :)).
2009. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy nálatok mi a gond?

Nekünk is úgy volt, hogy menni kell, mert 8 hónapos elmúlt a fiam, és még nem fordult hasra. Féltem is kicsit a dologtól, pont azért, amiket te is hallottál róla. Aztán kicsit motiváltam, és egyszercsak átfordult 1x, és mégegyszer nem csinálta. Tehát képes rá, csak lusta.

2009. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mi is járunk. néha sír, néha nem. igazából az elején azért sírt, mert fájt neki. nem végig, de megvoltak azok a pontok, aminél mindig sírni kezdett. Nálunk a legtöbbször a fáradtság az oka a sírásnak. 50km-re hordom. indulás előtt egy órával felkeltem, persze ha egyáltalán sikerül úgy lefektetnem, hogy aludjon egyet délelőtt előtte. etetni próbálom, hogy ne éhesen menjünk. öltözés, majdnem egy óra kocsival, nézeget játszik végig, mert nem alszik már a kocsiban. Mire beérünk tornára elfárad, és macerának veszi a tornát, pedig imádja a tornászt:-) Mivel jól haladunk már, sokszor játszanak, énekelnek, hogy megnyugodjon kicsit, és aztán közben próbálja a dolgokat csinálni vele a tornász:-)

Nálunk fájdalomról már szó sincsen, mert látszana rajta, hogy azért sír!

2009. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!