Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 17oraja vestek ki a fogam....

Kb 17oraja vestek ki a fogam. Nagyon eros injekciokat kaptam erzestelenitesre. Mikorra urul ki belolem? Mikor szoptathatom a babam ujra? Kb 2x fejtem mar.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan szoptathatsz, kiürült. Egyébként meg nem ártalmas a babának hiszen amikor a pocidba van akkor is kapsz/kaphatsz és nem klárosítja a babát. Üdv: egy fogászati asszisztens
2009. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen szájsebészeti fogvésős mutatványom volt mikor a kisfiam 4 hós volt javában szopizott.

Nem tudom mit értesz erős gyógyszereken (sztem mindenki uyganúgy lidocain injekciót kap...)Én egy szopit hagytam ki, (de azt is csak azért mert épp akkor voltam bent mikor megéhezet odakint igy kapott lefejt tejet). de utána 3-4 óra múlva ugyanúgy szoptattam !!

Nekem inkább azzal volt bajom hogy éjjelre be kellett vegyek tramadolt mert csillagokat láttam a fájdalomtól:( és hogy az bekerült e a tejbe, de semmi baja nem volt/lett a fiamnak!

Amúgy mindentől függetlenül 3 óra mire kimegy az érzéstelenitő kb. de ezt észre vetted gondolom...

2009. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KULFOLDON ELEK,ES A DOKI AZT MONDTA H TOBBFELE INJEKCIOT NYOMOT BE MENET KOZBEN..EZERT VOLTAM TANACSTALAN..KOSZONOM A VALASZOKAT..
2009. máj. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!