Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babája született még...

Kinek a babája született még idén február 19-én? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
Hány óránként eszik?Hogy viselkedik,milyen az alvása?Mi a napi program?
2009. máj. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Febr. 25-én született a lányom, 3650-el, s 58 centivel.

Most 5350 gramm, és 61 cm, csak szopik, nem egy kövér baba, szép formás.

Reggel 7-8 között kel,s szopi. Utánna berakom a hintába, addig letusolok beágyazok, megreggelizek.

10 körül ismét kaja, majd megy a kiságyba, ott felhúzom neki a zenélő körforgót, körbe rakom játékokkal had nézegesse őket, addig főzok.

11:30-kor megint szopi, majd ismét hinta, kicsit olvasok neki, mutogatom neki a képeket, elnzegeti őket, s szopizza az újját ezerrel.

13-kor ismét szopi, majd egy kis séta.

14:30-kor ismét szopi, majd alszik alszik ölben 15 percet, s így megy estig másfél óránként kaja, s ölben 10 perc alvások cicin.

6-7 között megjön a férjem, játszik vele fél órát, s 7-8 között fürdetés, majd esti szopi, altatás ölben vagy a hintában cumival, s reggel 7-8-ig alszik.

Jó baba, csak akkor sír ha éhes, vagy bepisilt/kakált.

Sokat bukik, naponta 4x minimum öltözünk.


Nálatok hogy megy?

2009. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Február 4-én született a kislányom, 2,70-el és 49 cm-el. Most 5,40 és 63 cm. Már átalussza az éjszakát 2 hónapos kora óta, először 8-9 órát, most már 10-12 órát alszik éjjel. Nappal csak egyszer alszik, 3-4 órát. Bár mostanában kicsit megvadult, nem akar nappal aludni, úgyhogy az elmúlt két hétben csak némi sírással megy. Általában 2 óránként eszik, gondolom mert kétszer 6 óra alatt kell megennie, amit korábban 24 óra alatt evett meg. Délelőtt általában játszunk, sétálunk, délután van a nagy alvás, este pedig megint eszegetés, játék, ilyesmi. Többnyire nyugodt, nem sírós baba, bár, ahogy írtam, az elmúlt két hétben nem akaródzik neki nappal aludni. Próbálok éppen rájönni, hogy miért.
2009. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9-én született.6200g 64 cm ( 3170 53)reggel 6-7kor kel kaja fent van 10-11 alvás 1kor kaja 3-5ig alvás 7kor pancsi aztán alvás reggelig.tápszeres
2009. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!