Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám, ugynéz ki,...

3 hónapos a babám, ugynéz ki, hogy a férjem megfertőződőtt a bárányhimlővel. Mivel még sosem volt. Félek, hogy a pici is meg fogja kapni, hisz egyhelyiségben élünk vele. Lehet baja a babának, és természetesen a férjemnek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyikőjüknek sem lesz semmi baja. A férjed hamar túl lesz rajta a pici meg ha meg is kapja akkor jobban odafigyeltek rá, az orvos többet tudna mondani de ne aggódj tesóm is ilyen pici korában lett bárányhimlős, meg sem kottyant neki.
2009. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondanék. Addig igaz, hogy a babádnak semmi baja nem lesz minél fiatalabb annál enyhébb a lefolyása, nem lesz semmi baja.

A férjed meg fogja szenvedni.

2009. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes a babád, akkor fél éves koráig- ha csak szopik- védve van általad. Persze ha te átestél rajta. Javítsatok ki, ha tévedek, de én úgy tudom, ez így van.
2009. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én voltam már, és anyatejes, a párom peddig még nem, és már 5 napja lázas.És tegnap óta furcsa bőrpirosodásai vannak a kezein a hátán és a melkasán, de még semmi jele annak, hogy pöttyök lesznek belőle. És rettentően fájdalja a szemét és a fejét.
2009. máj. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!