Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan egészítsem ki ha nem...

Hogyan egészítsem ki ha nem elég már a tej?

Figyelt kérdés
5 hónapos fiam, szoptatom, kb. 1hónapja kóstolgat gyümölcsöket , de nem eszik meg érdemi mennyiséget. Úgy vettem észre kevés már neki a tejem. Megpróbáltam este adni neki egy kis tápszert / Milupa Start HA /, de nem tudom mennyit adjak, ráadásul dőlt a folyadék a cumiból, pedig 0-7 hós korig van írva.
2009. máj. 19. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopi előtt v. szopi után kap gyümit?Igyál sokat kb.2.5 l min. és ha tudsz fejj rá a cicidre kaja után.
2009. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok folyadékot iszom / javarészt csapvizet /, ráfejtem etetés után de 2 csepp tej jött. A kóstoltatás két étkezés között 4-5 kanál, majd megkínálom cicivel hogy "leöblítse ".
2009. máj. 19. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha nem jön,a stimulálás a lényeg(kb.5 percig)Ha kiváltani szeretnél,ne két étkezés között add,hanem a kiváltandó étkezés előtt és utána öblítse le tejjel ha gondolja.Egyszerre 1 étkezést válts ki.Nem biztos,hogy kevés a tejed,de mivel két étkezés között kóstoltatsz,nem éhes annyira amikor szopizni kéne és a cicid ehhez alkalmaszkodott.Ha továbbra is kóstoltatni szeretnél csak,akkor cici után adj neki gyümit rögtön.

Egy szónak is 100 a vége ,szerintem ne két étkezés között add a gyümit!Ha így csinálod,lehet a tápszer nem is kell.

2009. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi
2009. máj. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!