Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legmagasabb láz ami...

Melyik a legmagasabb láz ami a fogzás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi volt a babátoknak?
2009. máj. 19. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Semekkora. Fogzás miatt nem lázasodhat be egy baba. Inkább a láz miatt jön ki a fog. Nem szabad összekeverni az okot az okozattal.
2009. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szió, épp most hallottam, hogy lázgörcs is lehet, ami 40 fokos lázat jelent.

Nálunk nem volt láz, szerencsére!

2009. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, max enyhe hőemelkedése lehet tőle. Ha lázas, más okot kell keresni.
2009. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A legmagasabb 37.8 volt eddig este de. nem volt láza most mértem és most 37.8 megint!Multkor voltunk dokinál hőemelkedéssel és megkérdezte mit keresünk ott amikor ha eléri a 38-at akkor is a tehendők a lázcsillapítás!

Most szerintetek elvigyem dokihoz?Más tünete nincs ami betegségre utalna viszont álandóan a szájába van a keze, folyik a nyála, aluszékony!De eddig még soha nem csinált gondot a foga pedig van már 8!

2009. máj. 19. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A 37,8 még csk hőemelkedés, nem láz. Valószínű, hogy tényleg a foga okozza, de bújkálhat is benne valami. Ha magasabbra szökne, én csak akkor vinném orvoshoz, addig elég a hűtőfürdő vagy egy fél kúp.
2009. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat!
2009. máj. 19. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam belazasodott, amikor az elso 6 foga jott ki, de egyuttal mindig el is kapott valami virust, mert magas laza volt (39-39,5) es piros torka. Persze elvittem a dokihoz, o szerinte a fogzastol legyengul az immunrendszere, ezert a virust konnyen elkapta es azert lett magas laza. De magatol a fogzastol nem lehet ilyen magas. A 8-dik foganal nyugos volt, es enyhe hoemelkedese volt, de nem lett beteg es nem is volt magas laza.
2009. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!