Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Dévény...

Mi a véleményetek a Dévény módszerről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó! Az én lányom kihagyott majdnem két fejlődési fázist. Nem fordult, magától nem ült fel, csak ha ültettük és mászni sem volt hajlandó csak előredölni a tárgyakért. 8 hónaposan vittük el 9 hónaposan már állt!!!

Most töltötte az 1 évét és már kicsit tud szaladni.

Igaz a kezelés viszont kicsit megterhelő egy szülő számára is mert a gyerek végig bőgi, fájdalommal jár, de ha muszály muszály. Én maximálisan elégedett vagyok a munkájukkal. Heti kezelések vannak és fél évig havi kontrol.

2009. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy kezelés? Nálatok hány kezelés után volt eredmény?
2009. máj. 19. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A nővérem kisfával ilyen kezelésekre jár.

A probléma, hogy az unokaöcsikém nem tud rágni.

A nővérem nagyon dícséri, igaz fájdalmasak a kezelések, de hatásos.

Mióta eljárnak azota a kevésbé nagy és puhább ételeket már megtudja rágni és ez már nagyon nagy előre lépés, mert 3 éves és eddig csak bébiételeket és pépes ételeket evett szegényke, míg ránem jöttek mégis mi a probléma.

Szerintem, így ezekután merem ajánlani.

Minden jót.

Szia.

2009. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem 40000 ezer forint egy hónapra, de lehet kérni támogatást, ha a kezelés eléggé hosszú ideig elhuzodonak tünik.

A nővérem eddig még nem fizetett érte, pontosan nem tudom hogy rendezte el, de utánna kérdezek és megírom majd.

2009. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 19. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nemrég kezdtük. Itt hallottam róla, gondoltam elviszem egy állapotfelmérésre. Jól tettem!!! Eddig még csak 3 kezelésünk volt, de hihetetlen mekkora változás állt be a kislányom mozgásában. Mi Bp-re járunk, egy külsős Dévényes gyógytornászhoz (az Aalapítványnál nagyon sokára kapsz időpontot). 5000 ft egy alkalom, így 20.000 havonta. Heti 1 órás kezelések.
2009. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is járunk, Budapesten. 1 alkalom 45 perc, 4000 Ft. Hetente egyszer megyünk, nagyon jó, sokat fejlődött a kisfiam, de az tényleg igaz, hogy eleinte mind a 45 percet végig bőgi. Később ez szerencsére csökken (legalább is mi már ott tartunk, hogy csak az utolsó 15 percet ordítja végig). A mi Dévényes gyógytornászunkhoz külföldről is járnak kezelésre, mivel ez a módszer állítólag egyedülálló és csak nálunk létezik.
2009. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!