Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok csokoládé tortát a...

Adhatok csokoládé tortát a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy éves lesz a kisfiam.Úgy terveztem,hogy csokoládé tortát csinálok neki.Nem lesz baja?
2009. máj. 19. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia!A helyedben csak megkóstoltatnám vele,mert a benne lévő vaj és sok cukor csak hasfájást okoz
2009. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

blablabla.


válasz a kérdésedre:


[link]


Én, 1 évesen. 24 éves a kép. Sose fáj a hasam.

2009. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj nyugodtan,de csak mértékkel egyen belőle.Arra meg,hogy szétcsapkodja,teljesen megfelel:-)
2009. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Az előző kép nagyon szuper!De még én sem adnék neki csokitortát.Az én fiam is 1 éves lesz 10 nap múlva,és én is agyalok,hogy milyen tortát egyen!Valami túrósra gondoltam,igaz,hogy ő még semmilyen édességet nem evett csak egy kis túrórudi-túrót!
2009. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
sztem legyen olyan a torta amit a vendégek többsége szeret...a gyerkőc sztem csak szét akarja majd trancsírozni...nekünk is nemsoká lesz a szülinapunk:):):) nagyon izgulok...hihi
2009. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én maximum megkóstoltatnám vele, abból nagy baja nem lehet, viszont sokat semmiképpen nem adnék neki belőle. Gondolom, eddig is figyeltél a táplálkozására, ezt az egyéves születésnap után sem lehet (nem kellene) radikálisan megváltoztatni.
2009. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

12:13-as újfent. le is lettem jól pontozva, mert beraktam egy képet, amin csokitortát nyomok 1 évesen, és vasgyomrom van azóta is?

de most komolyan, szerintetek mi az isten baja lehet tőle? nem az a lényeg, hogy sokat egyen belőle, hanem az, hogy 24 év múlva ő is vagánykodjon a fotókkal, nem?

és ki nem szarja le a vendégeket? Ő LESZ 1 ÉVES!!! édes, csokis, maszatos kis lurkó. nem valami agyonféltett, anyámasszonykatonája, biotortás kisköcsög! na most pontozzatok, 40 éves, gyereket projektbőlszülő, mindenképpentökéletességretörekvő, tökéletesanyukák! :)))

2009. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor eldőlt:lesz egy pici tortácskája (csokoládé :)), a vendégeknek pedig egy nagyobb.Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 19. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk most a hétvégén lett egy éves a kislányom és eper tortát csináltatunk a cukrászdába, evett is belöle, majdnem egy egész szeletet és nem lett az ég egy adta világon semmi baja!!!

NYUGODTAN LEHET CSOKI TORTA A TORTÁJA!

Nagyon boldog szülinapot kívánok a Kisfiadnak, egy egy éves kislány anyukája.

2009. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!