Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már áttörte a baba ínyét a...

Ha már áttörte a baba ínyét a fogacska, attól még fájhat Neki ha nő?

Figyelt kérdés
Ja,és két kis barna pötty van rajtuk(alsó kettő)az baj?Mitől van?
2009. máj. 19. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
a barna pottyot nemtudom,mert nekunk nem volt.de nekem azt mondtak amikor mar atort a fog akkor mar nemfaj nekik.6 honapos baba ea 3 foga van.
2009. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos gyermekorvosi és gyermekfogorvosi megállapítások szerint ha már áttörte az ínyét a fogacskája teteje, akkor már nem fáj neki, mikor növekszik. Hogy tényleg nem fáj-e, azt meg a kis pirinyók tudnák megmondani, ha tudnának beszélni.

Mindenesetre csodálattal néztem a kis manómat, mikor egyszerre, pár nap eltéréssel két kis fogacskája bújt elő, ő meg még csak nem is nyüszkölt. Én már bizony sírtam volna...

A kis barna pötty az tulajdonképpen egy hajszálér megrepedése miatti bevérzés, nem vészes, pár nap alatt felszívódik, birizgálni nem kell! Van olyan baba, akinek még kicsit kékes is (olyan véraláfutásos) lesz az ínye ahogy nő a foga.

Jó fogzást nektek, könnyűt és türelmeset.

2009. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. máj. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!