Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valakinek a homeós...

Használt valakinek a homeós ch5 a tejtermelésbe?

Figyelt kérdés
Eléggé elapadt a tejem,szegény babám alig hízik.Fejem a tejet hogy termelődjön jobban,meg most elkezdtem szedni ezt a ch5-t.Vajon tényleg fog használni?A jobb oldali cicimbe már úgy veszem észre hogy van tej,de a balba nincs.Lehetséges az hogy az egyikből jün a másikból nem?
2009. máj. 19. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam arról amit írtál én az Urtica Urens 9CH-t ajánlanám biztos használna az tuti.Igyál sokat,fejjél továbbra is és lesz tejed.Egyébként lehet olyan hogy az egyik mell jobban ad tejet szerintem nekem is volt mikor az egyikből több jött.
2009. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a ch5-öt,úgy éreztem jó volt.
2009. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a következő képpen segített: 1. nap 2 óránként 5 szem, 2. nap 4 óránként 5 szem, 3-5 nap napi 3*5 szem.
2009. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem segített pedig csak napi 2X5 golyót vettem öt napig aztán két nap szünet és újra
2009. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!