Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódnom kell a terhességem...

Aggódnom kell a terhességem miatt?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy vetélésem, napra pontosan a 9+2 napon, ami éppen ma van, bár ennek nem tulajdonítok különösebb jelentőséget. A tavalyi vetélésnek nem volt tünete, csupán annyi, hogy elmúlt a hányingerem és a mellfeszülésem, néhány nappal később az uh-n már nem élt a babánk.

Ma hajnalban felébredtem és rádöbbentem, hogy nem feszülnek a melleim, pedig néhány napja még zuhanyozni is fájt. Teljesen bepánikoltam és felhívtam reggel az orvosomat, aki délutánra adott is időpontot.

A kérdésem az lenne,hogy veletek is előfordul-e, hogy jönnek-mennek a terhességi tünetek. Van olyan, hogy két hétig feszít a mell, majd elmúlik? Borzalmasan félek, hogy baj van megint. Hosszú lesz ez a mai nap...


2009. máj. 19. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azzal csak stresszeled magad!

Nekem is volt olyan, hogy pár napig nem volt olyan erős hányingerem, szinte nem is éreztem semmit, aztán visszatért az émelygés.

2009. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Amikor terhes voltam, az első 10 hétben voltak tüneteim, de akkor is úgy, hogy pár napig volt, aztán napokra elmúlt. 10 hét után pedig teljesen elmúlt. Ne aggódj, nincs semmi baj a babóddal.
2009. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj, Lányok köszönöm!:) Tudom, hogy csak akkor leszek igazán nyugodt, ha túl vagyok az uh-n ( ugyanakkor nem rohangálhatok hetente orvoshoz ezzel is tisztában vagyok), de olyan jó hallani, hogy másnál is jönnek-mennek a tünetek. Szörnyű, amikor nincsen "visszajelzés", főleg úgy, hogy korábban már volt gond.
2009. máj. 19. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem semmilyen tünetem nem volt(hányinger stb)csak álva el tudtam volna aludni.Ennyi.
2009. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva kevésbé aggódnék, ha korábban sem lettek volna tünetek. Az aggaszt, hogy elmúlt és persze az, hogy a múltkor is így történt. Délután kiderül, hogy mi a helyzet, de már olyan pánikban vagyok, hogy percenként szeretnék kirohanni a világból:(
2009. máj. 19. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
írd meg légyszi,hogy mi volt.
2009. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, holnap jelentkezem. Remélem jó hírekkel!
2009. máj. 19. 11:44
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvastok-e, azért jelentkezem. Szóval voltunk uh-n tegnap, minden ok, a baba nagyon szépen fejlődik, már egész nagy. Olyan megható volt, hogy láttam kalimpálni a kis kezeit, még fél óra múlva is folytak a könnyeim a megkönnyebbüléstől:)

Köszönöm a bíztatást Lányok!

2009. máj. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!