Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám állandóan...

6 hónapos babám állandóan ülni akar, nem baj ez?

Figyelt kérdés
addig sír míg fel nem ültetem. fogom a válla alatt, de félek ártok ezzel. még csak hasról hátra tud fordulni.
2009. máj. 19. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj.ha akar akkor ultesd ,mi 6 hosan voltunk az ortopednal csipoficam vizsgalaton es azt mondta hogy amikor akar ulni segitsunk neki es annyit ulhet amennyit o akar.Ne felj nem artassz neki mertekkel ha ugy latod nem birja ne eroltesd. minden jot! 8 hos kislany anyuja.
2009. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2009. máj. 19. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6 hónaposan kezdett el ülni. Folyton ülni akart, hiába fektettem, csak sírt. Voltunk konduktornál, ő azt mondta, hogy ha ülni akar, akkor segítsek neki (ne tejesen én ültessem fel), és hadd üldögéljen. Ha fárad, akkor lazán hátradől (mögé szoktam rakni párnát, kitámasztót).
2009. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos fiam 10-15 perceket ücsörök, aztán eldől mint a krumpliszsák. Én szoktam úyg is ültetni, hogy a szoptatós párnád összekötöm, és abba ültetem, ha nem tetszik már neki ott, általában addig nyüzsög, míg leküzdi magát, és hasra fordul. Szerintem nyugodtan ülhet már egy ekkora baba.
2009. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!