Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10hónapos kisfiam szinte...

A 10hónapos kisfiam szinte óránként kel fel éjjel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy szobában alszunk de mikor átmegyek a másik szobába aludni sem jobb.Én egyfolytában olyan vagyok mint egy zombi és ő is.Napközben 2óránként alszik szinte mert nem bírja.Hoyg állítsam át.Jó lenne ha már átaludná az éjszakát.Nagyon aktív baba,már szinte jár és nagyon kis okos is,sok szót megért és tud párat mondani is.Én elhiszem,hogy sok az információ neki,de ez,hogy nem pihen ő sem rendesen neki sem jó.nem tudom,hogy kezeljem.Éjjel nem szeretném nagyon siratni de ha pár nap alatt megoldódna még azt is megtenném,de már olyan szintű volt reggel a hisztije,hogy nem lehetett megvigasztalni.Csak verte magát és nem tudtuk miért.Valószínű mert fáradt,pedig este 8kor már aludt....Mit tegyek?
2009. máj. 19. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én így vagyok a 8 hónapos kisfiammal. Igaz nekünk fogzás idő van, most bújt ki 2 foga. Én Viburcol homeopatias végbélkúpot adok neki éjszakára . 1szer felkelünk teázni, de különben visszaalszik. Nem olcsó tudom, de így én is türelmesebb vagyok vele és ő is jobb kedvű! Ez minden pénzt megér!

2009. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10 hónapos és múlt héten ő is eljátszotta ezt, sőt még dúrvábban. Nem akart az ágyában aludni csak mellettem, na ott meg úgy dobálta magát, hogy aki aludni tud annak csak gratulálni tudok. Olyan mérges voltam, hogy vettem viburcol kúpot és azt kapta 5 napon keresztül, aztán visszaállt a rend. Alszik este 8-tól reggel 7-ig. Próbáld ki hátha segít.
2009. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a homeos szerek igazán jók, mindenképp próbáld ki! Ez neki sem és neked sem jó igy! Biztos nem véletlenül mondják, hogy az éjszakai alvást-főleg az éjfél előtti pihenést-a nappali nem pótolja.
2009. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnőddel, ő biztosan tud mondani neked címet/telefonszámot. Vannak olyan szakemberek, akik a picurok alvászavaraival foglalkoznak. Egyébként ilyen időszak nálunk is volt kb. 2 hónapja, de magától elmúlt. Azóta 1-3-szor ébred a 10 hónapos fiam.
2009. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk olyan,hogy védőnő nincs..kb 4hónapja nem láttuk de nem is bánom.ez a nő egy épkézláb tanácsot nem tudott eddig adni nekem...a helyzet nálunk rosszabb,mert ő első perctől ilyen rossz alvó.Amíg picike volt kb 3szor kelt fel éjjel,de mostanában, tegnap vagy 10szer is,majd hajnali 1től velem aludt.Csak így én sem pihenek rendesen meg ő sem.

Homeopátiát használunk de a kúpot még nem.Nagyon drágának találom ahhoz,hogy ő állandóan így alszik néha.

2009. máj. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!