Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babaholmikhoz melyik a...

A babaholmikhoz melyik a legkíméletesebb öblítő? Kell egyáltalán öblíteni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a baba Dreftet használom és nem használok öblítöt.Kellemes az illata,nem erös,éa átvasalva puhák is a ruhácskák.
2008. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az öblítőt azért használjuk,hogy semlegesítse a ruha szálai között maradt mosóport.Amúgy az ecet is remek,de kicsit savanykás illata lesz.Lehet kifejezetten babaholmikhoz való öblítőt is kapni,ami szerintem az első 1 évben nem hülyeség.
2008. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én lenor sensitivet használok meg silánt abból is kifejezetten a babáknak valót!! semmi baja nem lsz tőle a babának nagyon kellemes az illatat csak mindíg vasald ki naki a ruháit és tényleg jó puha lesz és így kevesebb az eséje a bőriritációnak!!remélem tudtam segíteni!!
2008. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek öblítőt használni, igazából arra való, hogy puhább legyen a ruha. Eredeti nevén nem is öblítő, hanem "softener", azaz puhító. Erre is való. Én a Silan Sensitive-t használom a fiam újszülött kora óta, most öt hónapos és soha nem volt semmi baja tőle.
2008. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Coccolino sensitive-et használok, mert elég enyhe az illata. Igazából érdemes figyelni, nem okoz-e bőrpirosodást bármelyiket is választod.

És az első pár hétben külön kell mosni a babruhákat, legalábbis ezt ajánlják.

2008. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!