Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe altatjátok babátokat...

Mibe altatjátok babátokat ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Az én 9 hónapos kincsem még hosszú újjú rugiban alszik, de csak pelus van alatta és be van sok helyen hintőporozva, hogy ne izzadjon. Mindig lerúhja magáról a takarót azért félek rövidet adni...mikortól lehet lazábba öltöztetni éjjel?
2009. máj. 18. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rövid ujjú bodyban és egy vékony pamut hosszú ujjú rugiban. + takaró, amit általában lerúg. 5 hónaposak vagyunk.
2009. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én már tegnap este rövid ujjú bady kis zoknival, panelba nagyon meleg van

4 hós

2009. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja persze vékony pléd is van utolsó voltam
2009. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7,5hónapos eddig rugiban ma ráadtam egy lazább vékony pizsit+ a hintőpor! 26 fok van a szobába!
2009. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body és egy vékony pamutnaci(zokni nélkül) és eg vékony pamutlepedővel takarom be a derekát.Jövő héten lesz 6 hónapos
2009. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekik is nagyon melegük van ám! 3 réteg még ilyenkor is?! Én pelust adok rá, meg egy vékony nyári hálózsákot. Még így is melege van, de ha betakarom lerúgja, és éjszaka felébred, hogy fázik. Így ez jobb, de nagyon nehezen alszik el, izzad.
2009. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A manóm öt hetes, és nagyon nem bírja a meleget. Már 25 fokban meg akar főni, így én csak egy rövidujjú body-t adok rá, néha ez is sok (van hogy csak pelus, és textilpelenkával takarom), takarót lerúgja.

Éjszaka velünk alszik, ha fázik hozzámbúji, én meg betakarom, meg melengetem :-)

2009. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyévesemen egy rövid lábú és ujjú pizsi van, olyan mint a napozó,alatta semmi csak a pelus, most néztem be hozzá, tiszta viz igy is.
2009. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26 fok van nálunk.Rövidujjú body+ujjatlan vékony zsák.6.5 hónapos.
2009. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6 hós kislányom hosszujjú body + zokni. És egy vékony takaró.

26 fok volt este, és még most reggel is annyi van.

2009. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!