Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adhatok mar...

Milyen joghurtot adhatok mar a 8 hos kislanyomnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Natúr joghurtot vagy baba joghurtot.
2009. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Semilyet,egy éves kor alatt nem szabad adni tejterméket,a sajtot kivéve de azt is csak mértékkel.
2009. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor alatt a tejet kell (ajánlott) kerülni, joghurt, túró, sajt savanyított tejtermékek, ezek mehetnek 8-9 hónapos korban. Egyébként elsőnek igaza van: natúr ill. babajoghurt mehet.
2009. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én dadoninot és vaníliás danette joghurtot adok.Nagyon szereti 9 hós kisfiam.
2009. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindenkinek a segitseget! es jo egeszseget az egesz csaladnak!! :))
2009. máj. 18. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt javasolta a védőnő hogy inkább vegyek natúr joghurtot és én tegyek bele gyümölcsöt. Mert a direkt gyümölcsös joghurtokban sok egyéb anyag van ami még nem kell a picinek. Azt mondta a natúr joghurtban azért kevesebb van.

Na meg a babajoghurt, bár az nekem drága volt.

Ja és a túrót is úgy mondta hogy én törjem össze és én ízesítsem gyümölccsel. Így jobban megszokja a természetes ízeket. Ja és ne tegyél bele cukrot! Lehet megeszi úgy is! Az én babám cukor nélkül is nagyon szerette!

Meg csináltam olyat, hogy vettem ilyen bébiételt, desszertet és azt kevertem túróval. Olyan volt mint a bolti még jobb! Natúr joghurttal is finom!

2009. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a natur joghurt lehet activia vagy mas?
2009. máj. 19. 09:04
 8/8 A kérdező kommentje:
es a turoba mijen gyumolcsot tehetek mert azert az alma meg a turo az nem megy /?
2009. máj. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!