Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a kisfiam popsijáról a gomba?

Figyelt kérdés
A babám popsija, kukija tövénél, illetve a comb hajlatainál tűzpiros, néhol pöttyös. A gyerekorvos szerint gomba, Canestennel kezelem, de nem akar már napok óta javulni, bár néha halványodik, de aztán ismét kiújul. Ismer valaki valamilyen hatékonyabb kenőcsöt? Szívesen fogadok jó tanácsokat is, hogy mit tegyek.
2009. máj. 18. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A canesten jó de ne várj azonnali hatást!Kislányomnak legalább 5 nap volt mire kezdett szépen elmúlni.Szabadon kellene tartani sokszor a popsiját majd vékonyan a canestennel bekenni!
2009. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok levegő tényleg nem ártana,most,hogy meleg van tegyél alá egy pelust ha még fekvő baba,ha meg becsúszik akkor összetakarítod:D
2009. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó a canestes csak jó vékonyan kend be, hogy tudjon szellözni mellette a kis böre!Nekünk amig vastagon kentük nem használt és a védönö mondta hogy vékonyan kenjük,és igy 2-3 nap alatt elmult neki!
2009. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!Kislányom 1 éves és éppen nekünk is ez volt a gondunk.Kentük canestennel,de kb 1 hét volt,mire elkezdett egy kicsit szépülni.Mire megnyugodtam volna,hogy hála istennek rendbejön a kis feneke,dupla erővel kijött rajta.Az orvos lamisil dermát írt fel neki,azóta mintha nem is lett volna gombája.Nagyon szépen helyrehozta.Viszont azt tudni kell róla,hogy nagyon erős szer és a tájékoztató szerint 12éves kor alatt nem is adható.Úgyhogy inkább kérdezd meg az orvost.Én is gondolkodtam rajta,hogy merjem-e kenni vele,de bevált.
2009. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kenegetem tovább Canestennel, de vékonyabban és szellőztetem is sokat.
2009. máj. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!