Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy újra jól...

Mit csináljak, hogy újra jól aludjon?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Eddig 10-12 órát aludt éjjel, picit beszundizott délelőtt 15-20 percre, és délután aludt egy nagyot még, 2-3 órát. Két hete viszont max. 8-9 órát alszik éjjel, és nappal szinte semmit. Nyűgös persze, és elalszik a kezemben, de ha leteszem, 10-15 perc múlva ordítva ébred, és nem tud visszaaludni, és ez megy többször is egyhuzamban, de egyszerűen nem tud szegényke bealudni egy jót. Mit csináljak, hogy segítsek Neki, vagy hogy visszaszokjon az eddigi alvásokra? Kínlódik amúgy, látom, hogy fáradt, dörzsöli a szemét, de nem bír aludni.
2009. máj. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nem jön a foga?

adj neki chamomillát.

2009. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mert nagyon nyáladzik, és egyfolytában rágja az öklét. Főzzem le, és teaként adjam?
2009. máj. 18. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a foga hibás.Én is hasonlóan jártam 8 hónapos kislányommal. 2 hónapos kora óta végig aludta az éjszakát, és 2 hete pedig minden hajnalban felébredt. Én elkönyveltem, hogy biztos kevesebb a hozzátáplálás miatt már a tejem, ezért hamarabb megéhezik. Egyik délelőtt azonban kocogott a kanál. Azóta újra reggelig alszik. Mondjuk neki a napközbeni alvásai nem változtak.

Hát sajnos én azt tudom javasolni, hogy ezt ki kell böjtölni, majd túl lesztek rajta.

2009. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 5 golyót kevés vízben oldj fel és itasd meg vele.
2009. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!