Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavizet meddig kapjanak a...

Babavizet meddig kapjanak a Kicsik?

Figyelt kérdés

Meddig ajánlott Nekik azzal főzni,stb?

Mikortól kaphatnak a kicsik ásványvizet ill.csapvizet?

köszi a válaszokat:-)


2009. máj. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a csapvíz minősége, akkor fél éves kor felett nem szükséges nekik forralni. Ha annyira nem bízol benne, akkor azért 8-10 hós koráig szerintem forrald át, úgy biztosabb. nálunk nagyon jó a víz szerencsére. én most kezdek leszokni a forralásról, de sokszor már megszokásból is csinálom. most már nem rohangálok mint pók a falon, ha nincs itthon babavíz:-)) 8 hós
2009. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Én 3 hónapos kora óta adok Neki vizet,vagyis teát,amit előtte felforralok.Semmi baja nincs,és sokkal olcsóbb a csapvíz,mint a babavíz...
2009. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hó után már ásványvizet adtam neki forralás nélkül. Mindig az alacsony ásványi anyag tartalmú vizeket vesszük meg. Pl. Az Emese elég jó.
2009. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fozeshez en sosem hasznaltam, mindig csak a csapvizet, ugyis at van forralva.

babavizzel keszitem viszont a tapszert, a teat, iszza magaban is a fiam (14 honapos). Meg egy darabig ennel maradunk, nalunk nem tul jo a viz, es altalaban ugyis akciosan bevasalok, nem jon ki dragabbra mint a rendes asvanyviz.

2009. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolso vagyok: a babavizet nem szoktam forralni, max. akkor, mikor a tapszert keszitem. Inni ugyancsak nem forralom - vagy puszta vizet iszik a baba, vagy Hipp teat.

Kostoltunk mar rendes gyumolcsteat, azt viszont csapvizbol forraztam.

2009. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek:-)
2009. máj. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!