Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel védekeztek a szúnyogok...

Mivel védekeztek a szúnyogok ellen? Lakásba és szabadba is egy 4 hós babán?

Figyelt kérdés
Most mondta nekem a védőnőnk, hogy az elekrtoromos,meg lapocskás szunyogriasztokat ő nem ajálja.mert olvasta,hogy izületi gondokat okozhat,nem csak a gyerköcnél hanem felnőtteknél is.Akkor mivel védhetem meg a 4 hós babámat a szónyogoktól?Ti hogy csináljátok majd?
2009. máj. 18. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

vettem olyan szúnyoghálót, amit rá lehet húzni a babkocsira..

nem olyan drága kb.1500ft.

2009. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, és a kiságyba,szobába?
2009. máj. 18. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
a kiságyra , babakocsira is lehet kapni szúnyoghálót. épp az Aldiban vettem konektorba dugható szúnyogriasztót. rá van írva, h kisbabáknak, illetve allergiásoknak. kékfényes készülék, a védőrács mögé csalogatja a rovarokat, és ott elpusztulnak. a gyerektől távol helyezhető el, minimális éjszakai fényt ad. (UVA-s)hatótávolsága 20négyzetméter. 3000 ft volt.
2009. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk minden ablak és az ajtó is szúnyoghálós.Így csak betévedve jön be szúnyog.
2009. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!