Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tartja a fejét a 3...

Mennyire tartja a fejét a 3 hónapos babád? Lehet valahol videót találni, hogy 3-4-5-stb hónapos korban miket tudnak csinálni a babák?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Interneten sok ilyen oldal van. Keresőbe írd be hogy csecsemők fejlődése.

Kisfiam 4 hónapos, hason megemeli a fejét, de nem szeret így lenni, de azért pár percig elvan. Minden baba máshogy fejlődik. Miért kérdd,aggódsz valami miatt?

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én babám fiú. 3.5hós koráig ha hason feküdt bömbölt. Egyszer hátról hasra fordult, rájött hogyan kell csinálni azóta csinálja, most 4.5hós, kúszik, mostanában nem csak könyökön támaszkodik, hanem tenyéren. Hason fekve elkúszik a dolgokért,megfogja és jól kikacagja őket. Szereti ha ültetem vagy áll a hasamon. Sokat bohóckodik. Messzire ellát tisztán.
2011. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
enyém 28án lesz 3 hónapos imád hason lenni, épp fél órája fordult át először egyedül hasra, de szerintem ő fel sem fogta mit csinál. 5 percet legalább elvan hason és addig végig tartja a fejét, szeret így mert többet lát:)
2011. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég múlt a fiam 3 hónapos, kb. 1 hete hasról átfordul a hátára. Annyira emeli meg a fejét, hogy az legyen a súlypont, ami átbillen. Karban ülve teljesen biztosan tartja már, nem imbolyog. Egyébként utál hason lenni ő is.

A státuszvizsgálaton amúgy ezt is nézik. Minden baba más ütemben fejlődik, az enyém gagyarászik, próbál fogni, de még nem tud. Sokat nevetgél, szereti a színes képeket nézegetni, sétálni a babakocsival. Már tudja, hogy a napirendben nagyjából mi következik.

2011. dec. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!