Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki írja már meg nekem,...

Valaki írja már meg nekem, mikorra hat a szilva? 5 napja nincs kaki, és 3 napja esszük.

Figyelt kérdés
:( Igaz, még csak kisebb mennyiségben, 4-5 kiskanál 6-8, 10-12.
2009. máj. 18. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szió! milyen szilvát adsz neki? a bébiételes nem olyan "hatásos" :)
2009. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mennyi idős a babád, de ha hatással lenne rá a szilva akkor az már hatott volna. Valószinű neki ez nem jó. Próbáld meg a masszírozás lábfeltolást, hőmérőzést, kamilla teát és legvégső esetben glic.kúpot.

de ez már csak legvégső. Van baba aki 5-6 napig isjólérzi magát kaka nélkül.

2009. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MÁR MINDENT PRÓBÁLTAM! Kecskeméti.....
2009. máj. 18. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Már használnia kellett volna.

Az üveges szilva helyett próbáld inkább a mirelitet.

Aszalt sárgabarackot próbáltad?

2009. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki kamillát de azt mondják ha 10 napig nincs kaksi az sem gáz. Ha nem érzi rosszul magát és nincs láz vagy nem kemény a poci ne aggódj.
2009. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
espumisan csepp rendbe hozza, kifejezetten babáknak való,én erre esküszöm. 7 hós baba anyuja
2009. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szilva nekünk sem hatott.Őszibarack(mirelittben lehet kapni)+ kamillateát adtam inni,cukorral,úgy hogy langyosan kell beletenni a cukrot(amúgy csak vizet iszik).Használt!
2009. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!