Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátok milyen...

Tápszeres babátok milyen gyakran kakil? Minden nap van kaki?

Figyelt kérdés
Nálunk két napja nem volt,adtam már neki kamilla teát,de semmi. Tornáztatom is. Ha kakil akkor nagyon kemény.
2011. dec. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap. Ritka, de van olyan, hogy kimarad 1 nap. A kamilla jó, meg a torna is, és masszírozni is szoktam a pocit. A hőmérőzéssel még várnék. Mennyi idős a babád? Esetleg őszibarack, vagy sütőtöklé pár kanállal.
2011. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt, hogy 6 napig nem kakilt. Az volt a csúcs.. akkor már megőrült szegény. De a doktornő nem engedte, hogy meghőmérőzzük, mondván, hogy magától kell kakilnia.

Védőnő pedig mikor kijött (akkor tartottunk 6. napnál) egyből mondta, hogy segítsünk rajta azonnal. Meghőmérőztük, nem tudom leírni, hogy mi jött ki belőle ... nagyon durva volt! Azonnal orvost váltottunk.

Székrekedéses lett a tápszertől. Bármit próbáltunk nem jött be. Aztán ezek után a sok variációk miatt iszonyat refluxos lett.

Nekünk végül a hozzátáplálás oldott meg mindent.

2011. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden nap reggel kakál,de pár napja napi 2-3x kakál.
2011. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nap, ritkán kétszer is
2011. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap egyszer! Néha van olyan, hogy kimarad egy nap! De általánosságban egy nap egyszer!
2011. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!