Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölccsel folytassam...

Milyen gyümölccsel folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Evett már almát, őszit, banánt, az alma-banánt imádja de attól sokat pukizik és néha olyankor sirdogál is akkor azt ne adjam már többet?
2009. máj. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem akkor egy kis időre függeszt fel neki az alma-banánt.Próbáld ki a narancsot,alma-körtét,az én kisfiam szereti!

2009. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én üvegeset adok neki, ezek is vannak üvegesben?
2009. máj. 17. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Sütőtök, körte.

Mennyi idős a babád? Bármelyiket próbálhatod, ami 4 hóstól van, elég, ha az egyik hozzávalót már ette, akkor azzal kombinálhatsz. Pl. ha almát már eszik, akkor adhatsz neki olyat, amiben az almán kívül van valami. Pl. az én kisfiamnak a Hippes áfonyás alma volt a kedvence. :) Ragaszkodsz egyébként az üvegeshez? Már a piacon vannak friss gyümik, vagy esetleg fagyasztottból? Ha bántja a pociját, akkor inkább hanyagold az alma-banánt egy ideig.


Narancsot 1 éves kor után lehet adni, tudtommal nincs üvegesben.

2009. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló.Alma körte van üvegesben az biztos.Narancsot meg még nem láttam,én facsartam.És szerintem adható 1 év alatt is,mert nekünk a doktornőnk javasolta.
2009. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!