Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Péterfi utcai kórház koraszülö...

Péterfi utcai kórház koraszülött osztálya milyen?

Figyelt kérdés
Valószínűleg oda fogink átmenni a Baross utcai klinikáról, és szeretném tudni milyenek ott a körülmények, és van e baba-mama szoba? Esetleg vki volt ilyenben?
2011. dec. 15. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Két része van, az egyik intenzív, a másik a sima koraszülött osztály, ahol a kevésbé súlyos betegek vannak. Az intenzívről nem sokat tudok, de ha jól emlékszem ott nem voltak anyukák, a másikról saját tapasztalataim vannak. Mi sárgaság miatt voltunk, de volt koraszülött baba is. Van mama szoba, amely ha jól emlékszem 2 ágyas és talán 2 van belőle, ezek egy folyosón vannak a koraszülött osztállyal. Ezen kívül van 3 szobaszerűség (én ilyenben voltam), ami hatalmas üveg ablakokból áll, a 3 helyiséghez tartozik 1 mosdó, zuhanyzó, wc. Ezek közvetlen kapcsolatban vannak a sima koraszülött osztállyal, és ha a baba állapota engedi, ebben a helyiségben éjjel-nappal veled is lehet. Úgy tudom a mama szállás feltétele, hogy szoptass. Vannak kedves dokik és nővérek, egy-kettő kevésbé, de alapvetően pozitív a tapasztalatom. Sokat lehettem a babával, apa is sokat jöhetett be hozzánk, rendesek és rugalmasok általában. Ezer dolgot tudnék még írni, de nem tudom mire vagy kíváncsi, illetve, hogy Ti az intenzívre kerülnétek e vagy a simára? Ha van még kérdésed, akkor írj nyugodtan privit is!
2011. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!