Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni 5hós...

Miért nem akar aludni 5hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Nappal is, de főleg este kész cirkusz az alvás. Dörzsöli a szemét, láthatóan álmos, mégis tokaszakadtából ordít ha altatni akarom. Napközben délelőtt kb 30percet, délután kb 1órát alszik, szépen beállt a napirendünk, minden nap kb ugyan az a menetrend szinte órára pontosan, sokat vagyunk levegőn, sokat játszok vele. Fürdeni imád, utána mégis amikor altatnám akkor ordít. Ha megpróbálok vele ilyenkor még játszani ordít, sehogy se jó,dörzsöli a szemét, ásítozik. Mi lehet a baj?
2009. máj. 17. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem altatnád? Lehet, hogy már álmos, de az "altatástól" nem tud elaludni. Vannak babák akiket leraksz, alszanak.

A leírásod alapján ő már aludna, de valamiért még nem tud. Próbáld ki.

2009. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mintha én írtam volna a kérdést. Pont most akartam én is feltenni, hogy miért nem alszik 5 hós kislányom. :)

Mi napközben szinte alig alszunk, fél-fél órákat, pedig látom rajta hogy álmos. Sokat vagyunk mi is a levegőn, és ott sem.

Az estével nekünk nincs gondunk, fürcsi után hami, leteszem és alszik. Tényleg próbáld meg hogy leteszed Te is, hátha elaltatja magát.

2009. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!