Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák lába is lehet lábszagú...

A babák lába is lehet lábszagú? Természetes ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam lába sokszor lábszagú, főleg ha megizzad. Pamut tipegői vannak, pamut a zoknija. Még csak 7 hós, de ez olyan furi. Mi lesz, ha már cipőt is kell hordania?!
2009. máj. 17. 19:46
 1/7 anonim válasza:
84%
igen, természetesen.családunkban van egy 6 hónapos baba, neki is rendszeresen van "lábszaga".persze ez még nem olyan mint a felnőtteknek, de nyugodj meg ez nem rendellenes.
2009. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak már 3 hósan lábszaga volt:)Pedig mindennap fürdik, és pamut a rugi, a zokni, minden:) Adottság kérdése, az apjának is, hogy is mondja, egy nap többször kell lábat mosnia:)
2009. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a családban én vagyok az, akinek többször kell lábatmosni egy nap! :-))))) Szegény babóm, miért nem az apjára ütött?!! :-))
2009. máj. 17. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez komoly?! Jaj ne, remélem a kislányom ebben az egyben nem az apjára ütött. Mert minden másban igen.:-(
2009. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hós kisfiamnak a lábujjai töve szokott sajtszagú lenni, de csak akkor érezni, ha odarakom az orrom a lábujjaihoz :)
2009. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hihi:) Az én kisfiam 4 hónapos kis büdi talpú:)

Lehet elkezdem hintőporozni, hátha segít.

2009. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:)

Mennyi büdös talpacskás gyerek jött itt össze:))

Azt hittem, h csak nálunk van így:)

2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!