Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor meg akar fogni valamit...

Amikor meg akar fogni valamit azt már egyértelműnek kellene látnom?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy néha olyan mintha csak éppen arra lóbálná a kezét a 3 hósom de máskor meg nézi a kezét és viszi a játék felé.

Nektek egyértelmű volt, hogy most a játékot akarja megérinteni vagy nálatok is úgy volt, hogy lehet csak véletlen?

Fel fogom ismerni ha már tényleg direkt csinálja? Vagy már ez is az csak még gyakorolnia kell?


2009. máj. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nezi a celt es ugy nyul oda vagy a kezet nezi es odanyul akkor mar fogni akarja. Naprol napra biztosabb lessz majd az oda nyulasa, most iz azt csinlja de neha meg elteveszti a celt :-)
2009. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felismered persze, ezek még csak próbálkozások, de ne aggódj már nem sokáig :D
2009. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, nézi a játékot aztán a kezeit elkezdi összezárni miközben már azt nézi. Sokszor csak a másik kezét sikerül megfognia és gyorsan begyűri a szájába. :-)) Nagyon aranyos, annyit nevetek rajta.:-D De van, hogy sikerül megérintenie a játékot csak olyan kis bizonytalan és nem tudtam eldönteni, hogy már tudatosan azt akarja vagy egyszerűen csak épp arra járnak a kezei.

Köszönöm a válaszaitokat! Már nagyon várom, hogy elvegye tőlem!! :-)

2009. máj. 16. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem 2,5 hónapos a babám és 2 hónaposan már megfogta a játékat amik puhák és vitte a szájába,már most nézi is ,hogy mit fog és gagyarászik nekik és visong.hason meg meg akarja fogni ami előtte van ,de még az nem sikerül.
2009. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ügyes baba. Az enyém hason csak ordít mintha nyúznák.
2009. máj. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!